Lorem ipsum dolor amet, modus intellegebat duo dolorum graecis

Follow Us

Slide Šio amžiaus vaikai per įvairias užduotis ir žaidimus vis geriau pažįsta raides, jas jungia ir mokosi skaityti, atlieka matematinius veiksmus ir skaičiuoja. Ugdymo veiklose atsiranda daugiau mokslo žinių – nuo Visatos iki transporto, nuo dinozaurų iki burnos higienos ir kt. Tai mūsų „Uogelės“ – taip vadiname vyriausią darželio grupę. 5–7 metų grupė a a a a

Ugdymo veiklos
šioje grupėje

Logopedo pamokėlėse vaikai mokosi ištarti ir pačius sudėtingiausius lietuvių kalbos garsus, pakartoti įvairaus sudėtingumo ir ilgumo žodžius. Taip pat lavinama foneminė klausa – gebėjimas skirti panašius ir kitus garsus. Tai itin svarbu mokantis rašyti!

Į žaidimus įtraukiame raideles ir žodelius: vaikai piešia, lipdo, dėlioja savo ir draugų vardus, jungia atskiras raides į žodį, mokosi skaityti, lavina rankutes rašymui. Per galvosūkius ir žaismingas užduotis vaikai suvokia skaičių reikšmę, susipažįsta su skaičiavimo veiksmais.

Vaikų kalba ir judesiai turi glaudų ryšį. Dainuodami vaikai atlieka įvairius judesius, ugdo taisyklingą artikuliaciją, skambią, sklandžią kalbą. Muzikos ir kalbos ugdymo užsiėmimuose pasiekiami maksimalūs kalbos korekcijos rezultatai.

Kineziterapeuto vedamuose užsiėmimuose vaikai įveikia įvairias kliūtis, lavinami jų kūno judesiai, koreguojama laikysena. Per fizinę veiklą taip pat siekiama įtvirtinti įgytas kalbines ir matematines žinias, lavinti foneminę klausą.

Skatiname kelti klausimus, tyrinėti, pažinti save ir pasaulį. Vaikams įdomiu ir patraukliu būdu suteikiame žinių apie istoriją, šventes, sveiką gyvenseną, ekologiją, gamtos reiškinius, gyvūnus ir augalus.

Siekiame ugdyti vaikų emocinį intelektą, pasitikėjimą savimi, savarankiškumą, kritinį ir kūrybinį mąstymą, skatinti bendradarbiavimą. Visi šie gebėjimai bus svarbūs mokykloje.

Užsiėmimų tvarkaraštis

Tėveliai gali susipažinti su šią darželio grupę lankančių vaikų dienos ritmu.

Valgiaraštis

Sveika ir subalansuota mityba – ypatingai svarbi augančiam vaikui. Todėl atsakingai ir kruopščiai sudarome valgiaraštį.