Lorem ipsum dolor amet, modus intellegebat duo dolorum graecis

Follow Us

Slide 3–4 metų grupė
Tokio amžiaus vaikai geriausiai mokosi žaisdami, todėl ugdymo veiklas organizuojame pasitelkdami įvairius žaidimus. Taip lavinama vaiko kalba, mąstymas, dėmesys, vaizduotė, bendravimo ir bendradarbiavimo su kitais vaikais gebėjimai. Šią darželio grupę vadiname „Žiedeliais“. a

Ugdymo veiklos
šioje grupėje

Vaikai vis geriau pažįsta raideles ir skaičiukus per jų medžioklės grupėje ar kieme, dėlionių, kaladėlių žaidimus, grupavimo, karpymo, piešimo užduotėles. Mokosi dėlioti skiemenis, žodžius, sakinius, esant poreikiui, yra lavinami skaitymo įgūdžiai.

Drauge kuriame pasakėles ir mokomės tęsti kitų pasakojimus – taip ugdomi kalbėjimo ir pasakojimo įgūdžiai, skatinama vaizduotė ir kūrybiškumas. Logopedo pamokėlėse mokomasi taisyklingai ištarti garsus, atliekami žaismingi liežuvio, lūpų ir pūtimo pratimai.

Kadangi vaikų kalba ir judesiai turi glaudų ryšį, muzikos užsiėmimai padeda užtikrinti sėkmingą kalbos ugdymą. Dainuojant daineles ir derinant įvairius šokio judesius, vaidinant mylimų pasakų personažus, lavinama smulkioji ir bendroji motorika, foneminė klausa.

Kineziterapeuto vedamuose užsiėmimuose stiprinama vaikų kūno jėga, judesių tikslumas, vikrumas, koordinacija, koreguojama laikysena. Šių užsiėmimų metu žaidžiami aktyvieji žaidimai, todėl mankštintis vaikams ne tik naudinga, bet ir smagu!

Skatiname pažinti pasaulį per patyrimą, nebijant klysti, eksperimentuoti. Dažnai vaikštinėjame Nevėžio paupiu, o kieme turime mažą daržą. Vaikai stebi ir susipažįsta, kaip auga daržovės ir uogos, patys laisto ir prižiūri savo ir draugų pasodintus augaliukus.

Darželyje leidžiant laiką ir žaidžiant su kitais vaikais mokomasi kurti tarpusavio santykius, ieškoti kompromiso (pvz., nusprendžiant ką žaisti, pasiskirstant žaidimo vaidmenimis ir pan.), jausti šalia esančius, suprasti jų norus.

Užsiėmimų tvarkaraštis

Tėveliai gali susipažinti su šią darželio grupę lankančių vaikų dienos ritmu.

Valgiaraštis

Sveika ir subalansuota mityba – ypatingai svarbi augančiam vaikui. Todėl atsakingai ir kruopščiai sudarome valgiaraštį.